Nous appartenons ensemble(1.část)

10. srpna 2013 v 22:31 | KristinaSalo |  Nous appartenons ensemble
Tuhle povídku chci napsat z více pohledů.Další část bude to týdne.Já vím je to hodně krátké.Napište co si o tom myslíte:)
Pohled Caroline:
Chvíli jsem jen tak seděla a koukala do prázdna.Přemýšlela jsem jak se vše může během pár okamžiků zkazit.S Klausem jsme se hodně pohádali tohle byla naše největší hádka.Pak se naštval a odešel někam... asi ven.Pak mě to dostihlo a ja jsem začala brečet.Nevím proč.Možná to bylo kvůli šoku.Přitom jsem uvažovala.Jestli nebyla chyba sem jezdit a zůstat tu.Možná bych se měla vrátit do Mystic Falls.Z mých úvah mě přerušily otevírajíci se dveře.

Pohled Klause:
Byl jsem naštvaní,chtěl jsem co nejrychleji ven.Někam asi do nějakého poklidného baru.Abych si všechno urovnal.Bouhžel my můj bratr neposkytl šanci jen tak se vypařit.
"Niklausi!Kam deš?"
"Jdu ven.Pročistit si hlavu."chvíli se na mě díval a pak řekl.
"Dobře"otočil jse a šel po schodech nahoru.Slyšel to a jde určitě za Caroline.Normálně bych se divil že jse mě nevyptával,ale chtěl jsem být co nejrichleji venku.Otevřel jsem dveře a pak jsem je zabouchl.

Pohled Elijahi:
Ta hádka se nedala přeslechnout a to i bez upířího sluchu snažil jsem si dál číst.Je to jejich osobní věc. Najednou jsem slyšel kroky a šel jse podívat .Klaus šel ven,souhlasil jsem a šel jse podívat na Caroline.Caroline jsem už bral jako svou sestru,rodinu a navíc mymo to jsme jse spřátelili.Dalo by jse říct,že je to moje jediná a nejlepší přítelkyně.Chtěl jsem zaklepat ale uslyšel jsem pláč.Tak jsem rovnou otevřel dveře.Uviděl jsem Caroline jak sedí na posteli a brečí.Došel jsem k ní a objal ji.Ona se o mě opřela a brečela dál.Po pár minutách ticha promluvila.


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 10. srpna 2013 v 22:58 | Reagovat

Začíná to hezky těším se na další :))

2 Blaire | 11. srpna 2013 v 14:56 | Reagovat

super začátek :)  ps:(  nebyla jsem tady takže do ob.odkazu te dam dnes )  :)

3 Olča | 19. srpna 2013 v 16:29 | Reagovat

Úžasná povídka jsem zvědavá na pokračování. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama