Nous appartenons ensemble(2.část)

12. srpna 2013 v 20:37 | KristinaSalo |  Nous appartenons ensemble

Pohhled Caroline:
Byla jsem Elijahovi vděčná,že tu se mnou zůstal.Mám ho ráda jako vlastního bratra.Což pro mě v podstatě je,ale je to můj nejlepší přítel v New Orleans.S Elenou s občas zavolám.Tak jednou do měsíce.To mě mrzí,nejvíc mě mrzí,že se chci vrátit domů.Už jsem se rozhodla.Sice nevím jak to dopadne se mnou a Klausem,ale vím jedno s jeho bratrem chci být v kontaktu.
"Elijaho?"
"Ano?Caroline?"
"Chci ti říct,že jsem se rozhodla vrátit do Mystic Falls,alespoň na čas a na víc to co oba víme a to,že jsi pro mě jako bratr.Chtěla bych abychom zůstali v kontaktu."na jeho tváři se objevilo překvapení a spolu s ním i porozumění.
"Vrátit se domů je tvoje rozhodnutí.A chci říct,že i já tě beru jako svou sestru.Budu rád když zůstaneme v kontaktu."usmál se na mě a já jsem úsměv oplatila.
"Chci abs teď odešel a vrátil se až večer.To tu už nebudu."
"Proč?"
"Protože nechci abys si se s Klausem hádal.Váš vztach se tak trochu upevňuje.Zejména od Klause a to nechci zničit.Tak prosím odejdi."
"Pokud si to přeješ.Tak tedy sbohem."
"Sbohem."zvedl se a odešel.Za chvíli bylo slyšet zabouchnutí venkovních dveří.Zamluvila jsem si letenku a zabalila jsem si jen to nejzákladnější.Nakone jsem musela napsar dopis Klausovi,dopis na rozloučenou.Když jsem nasedala do letadla měla jsem pocit že mi něco chybí...

Pohled Klause:
Po pár hodinách jsem se vracel domů.V poslední době jsem se choval jinak.Caroline se povedlo mě trochu sklidnit.Především ke svým sourozencům.Doma nikdo nebyl.Šel jsem do našeho pokoje.Na ustlané posteli ležel dopis přeložený na půl.Neví proč,ale ten dopis ve mě vyvolal podezření.Rozložil jsem ho a začal číst.
Další díl bude nejpozději do týdne.Další díl 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blaire | 12. srpna 2013 v 21:42 | Reagovat

Zatím je to skvělé :-) už se těším na další :-)

2 Lucka | 12. srpna 2013 v 22:02 | Reagovat

Krása jako vždy těším se na další :-)

3 Olča | 19. srpna 2013 v 16:37 | Reagovat

Záčíná to být napínavý. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama