Nous appartenons ensemble(3.část)

18. srpna 2013 v 15:43 | KristinaSalo |  Nous appartenons ensemble
Další díl do týdne.
Pohled Klause:
Začali mi do očí téct slzy.Proč jsem jen tu hádku začal?Jsem pitomec.V dopise stálo tohle:
Klausi,
odjíždím z New Orleans.Snad dočasně.Nevím co bude s námí dvěma.Nemůžu říct,že bych tě už nemilovala to naopak,ale možná jsme to uspěchali.Už teď mi začínáš chybět.Prosím nehledej mě.Potřebuju čas si to urovnat.Ani mi nevolej.Pamatuj,že tě miluju a nejen já.Jak já tak i Elijah.
S láskou
Tvá Caroline
Z lítosti se stal vztek.Vzal jsem vázu,která stála na stolku a vší silou jí mrštil o zeď.Rozletěla se na tisíc kousků jako mé srdce.Večer jsem měl jít za Marcelem,ale odovolal jsem to.Teď bych to nezvládl.Potřebuju se sebrat a to rychle.V životě by mě nenapadlo,že potom co jsem zažil by mě srazilo na kolena zrovna tohle..No v životě mě nenapadlo ani to,že se zamiluju.

Pohled Elijahi:
Jak mile jsem vstoupil do domu.Uslyšel jsem ránu.Něco mi říkalo,že Klaus zjistil,že Caroline odjela.Klaus odvolal svou schůzku s Marcelem.Poté byl celý večer zavřený ve svém pokoji.Jestli je takhle zdrcený Klaus.Jak je na tom Caroline?Začínal jsem mít strach o oba.

Pohled Caroline:
Vystoupila jsem z letadla.Ořed letištěm na mě čekala máma.Zavolala jsem jí z New Orleans. a řekla jí,že se vracím.Byla jsem ráda že jí vidím došla jsem k ní a objala ji.Pak jsme jaly domů.Doma jsem si vybalila.Byla jsem v pohodě a najednou jsem začala brečet.Čekala jsem to.Byla jsem totiž až moc klidná.Máme mě nechla na pokoji ani nešla dovnitř.Chápala mě.Další den ráno přišla Elena.Vypadala jsem strašně a odmítala vylézt z postele.Musela jí zavolat máma.Elena byla má nejlepší kamarádka,ale já jsem jsem teď chtěla být sama.Snesla bych jen jediného člověka.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 18. srpna 2013 v 20:54 | Reagovat

Krása honem další :))

2 Olča | 19. srpna 2013 v 16:41 | Reagovat

Pěkné,ale už by mohl být další. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama