Nous appartenons ensemble(6.část)

27. srpna 2013 v 21:41 | KristinaSalo |  Nous appartenons ensemble
Budu ráda když zanecháte komentář:)Předem děkuju

Pohled Caroline:
Vzbudila jsem se dřív než Elijah.Vstala jsem a šla do kuchyně udělat snídani.Trochu jsem zapátrala v paměti co věčinou Elijah snídá.Nakonec jsem se rozhodla pro nejlehčí variantu.Připravila jsem toasty,které byli krásně křupavé a něco na ně podle chuti,Kávu,čaj a samozřejmě jsem vzala ze sklepa krev.Povedlo se mi to hezky naaranžovat.Vzala jsem si věci z pokoje a šla se do máminy koupelny osprchovat a obléct se.Sprcha mi udělala dobře.Vzala jsem si na sebe tmavě modré tílko a džíny.Vlasy jsem si dala do culíku..Sešla jsem zpátky do kuchyně a čekala na Elijahu.Přece by jen bylo nezdvořilé nepočkat se snídaní na něj.

Pohled Elijahi:
Ráno jsem se vzbudil v Carolinině pokoji,ale ona nikde nebyla.Tak jsem si omyl stodenou vodou obličej.Zachitil jsem vůni kávy a toastů.Sešel jsem dolů do kuchyně.Kde čekala Caroline se snídaní.Připomělo mi to když byla v New Orleans tak jsem takhle se snídaní čekal já.Věděla co snídám,protože jsme věčinou snídali jen my dva.Klaus se k nám připojil jen párkrát.
"Dobré ráno,Snad to bude chutnat."
"Dobré ráno.To bude chutnat.Omlouvám se,že jsem tu usnul bylo to neslušné.Měl jsem jít domů."řekla jsem a nalil si kávu.Caroline se na mě zamračila.
"Neomlouvej.Poté cestě jsi musel být unavený.Budeš tady v pokoji pro hosty.Tak velký dům a ty tam sám?To ne.Jsi tu kvůli mě tak budeš tady.Nechci nic slyšet."nadechla se a usmála se na mě.
"Rozkaz"koukli se na sebe a žačali se smát.Zbytek jídla jsme dojedli v tichosti.Pomohl jsem jí sklidit ze stolu.
"Teď si půjdu něco zařídit.Omluvit se Eleně atd.Nevadí ti to?"
"Ne Caroline.Já si mezitím dojedu domů pro věci"řekl jsem a šel ven.Když jsem startoval auto nemohl jsem se zbavit pocitu,že se na mě něco plánuje.

Pohled Caroline:
Chvíli potom co odešel Elijah.Jsem jela k Eleně a Damonovi.Otevřít mi přišel Jeremy.Optal se mě jak se mám a zmizel někde v domě.Šla jsem rovnou do obíváku.Elena tam byla naštěstí sama.
"Ahoj Eleno"usmála jsem se na ni.Teď najednou rozdávám nějak moc úsměvy.
"Caroline"
"Chci se ti omluvit za své chování.."
"To nic..Já jsem neměla začít s Tylerem.Co kdybychom si zítra dali společnou snídani v devět hodin?Já,ty,Damon a Tyler?"poslední jméno řekla s obavami.
"Proč ne..Tak tedy zítra v 9.Ahoj"otočila jsem se a mířila za Katherine.
"Ahoj zítra"řekla Elena když jsem byla už u dveří.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 27. srpna 2013 v 22:17 | Reagovat

Honem další už se nemůžu dočkat:DDD

2 The Archive Of Lost Dreams- TVD fanfiction | E-mail | Web | 27. srpna 2013 v 22:53 | Reagovat

áno, áno. rýchlo ďalšiu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama