Family is power(6.část)

9. září 2013 v 21:15 | KristinaSalo |  Family is power
Další díl:)
Jsem ráda za každý komentář.DěkujuPohled Klause:
Elijah se připravi a zmizel jak pára nad hrncem.Zamumlal něco o tom,že musí vyzvednout svůj doprovod.Jsem zvědavý koho si tak rychle během pěti hodin našel.Je naštvaný ikdyž si to nepřizná.No jo můj starší klidný a vyrovnaný bratr.Chtěl Tarju pozvat on.Tohle se mi ještě vymstí.Sešel jsem dolů,kde čekala limuzína s řidičem.Do půl hodiny musím vyzvednout Tarju.

Pohled Elijahi:
Z domu jsem se co nejrychleji vypařil.Musím dojít koupit šaty pro můj doprovod,který přijel tak narychlo.Šaty jsem vybíral docela dlouho.Nechápu jak to ženy mohou vydržet a to jsem trpělivý.Nakonec jsem vybral zelené pledové šaty.Dojel jsem do hotelu.Má pokoj č.239 zaklepal jsem.

Pohled Tarji:
Klaus pro mě přijel přesně na čas.Černou limuzínou ze,které vystoupil řidič a otevřel mi dveře.Nasedla jsem ke Klausovi.Vypadal perfektně,aby ne v obleku mu to vždy slušelo.Povídali jsme si a mezitím dojeli k domu Marcela.
"A jsme tady"vystoupili jsme a Klaus mi nabídl rámě.Přijala jsem ho.Společně jsme vstoupili do domu.Klaus se po pár metrech zastavil a překvapeně se díval jedním směrem.Podívala jsem se stejným směrem a uviděla Elijahu s blonďatou upírkou.

Pohled Klause:
Mám halucinace,nebo opravdu vedle mého bratra stojí Caroline?Podle pohladu Tarji tam opravdu stojí.Vždyť byla v MF jak by se sem dostala a roč by se vůbec jela?Jedině kdyby byla doprovod mého bratra.Povedlo se mu udělat to stejné jako jsem mu udělal já.Kdybych pozval Caroline já odmítla by,takže jak se to povedlo sakra mému bratrovi?Vypadala krásně ostatně vždy byla krásná.Měla na sobě zelené šaty,které nejspíš vybíral Elijah.Už chápu proč tak rychle zmizel.Vrátil mi pozvání Tarji na tenhle ples dost něčekaně.

Pohled Caroline:
Byla jsem překvapená když mi volal Elijah a ještě víc když mě požádal jestli bych byla ochotná jít s ním dnes večer na ples.V rychlosti vysvětlil proč mě pozval tak narychlo.Souhlasila jsem,protože tohle klaus svému bratrovi udělat neměl.Dalo by se říct,že se mu Elijah maličko mstí.
Šaty Caroline:
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 9. září 2013 v 21:37 | Reagovat

Nádhera honem honem další :))

2 petíí** | 9. září 2013 v 21:38 | Reagovat

:DD 1:0 pro Elijah :DD krása honem další :))

3 Wer | E-mail | Web | 10. září 2013 v 18:55 | Reagovat

pekne s klausom elijah vybrabral :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama