Family is power(8.část)

21. září 2013 v 17:58 | KristinaSalo |  Family is power
Konečně jsem ji napsala.Pod tímhle dílem je další díl Patřilo mi to.
Prosím zanechte kmentář.Dodávají energii a vím.že to někdo čte.


Pohled Klause:
Šel jsem za Caroline,ale koho nevidím se s ní bavit?Marcel.Ten vážně musí být všude a do všeho se pléct!Neměl jsem ho rád,no popravdě se mi hnusilo si hrát na jeho přítele.Dál jsem se usmíval a šel k nim.Caroline mne uviděla a usmála se tím úsměvem zbav mě jeho.To udělám velice rád.
"Vidím Marceli,že jsi už jsi potkal Caroline"řekl jsem.Marcel se ke mě otočil s údivem na tváři.Nečekal,že ji budu znát.Přešel jsem okolo Marcela ke své lásce.
"Vy se znáte?"zeptal se.
"Ano.Caroline žije ve městě ve,kterém jsem nějaký čas bydlel"řekl jsem.Neříkal jsem jméno Mystic Falls,protože jsem nechtěl aby tam zavítal.
"No já vás nechám o samotě.Stejně mám za chvíli úvodní řeč."řekl rychle Marcel a zmizel z jedním ze svým poskoků v zádech.Má pozornost se stočila ke Caroline.
"Díky bohu,že jsi se objevil.Protože jinak bych se ho nezbavila.Má pomalu horší chování než ty."řekla mi Caroline.Potěšila mě její slova byl to jeden z těch momentů kdy mě ráda vidí.
"Rád jsem ho odehnal.Co tady děláš?"zeptal jsem se.

Pohled Caroline:
Ovšem,že ode mě rád toho Marcela odehnal.Vždyť tohle jsem od něj tak nějak očekávala.
"Jak si všimnul dělám doprovod tvému bratru.Když jsi mu vyfouk ženu,kterou chtěl pozvat.Zavolal mi a poprosil mě jestli bych rychle nepřiletěla sem jako jeho doprovod na tenhle ples.Rychle mi vysvětlil proč mi tak narychlo volá a já souhlasila."odpověděla jsem jedním dechem.
"Zatančíme si pak spolu?"zeptal se.Já si uvědomila,že jsem doufala v tuhle otázku.S Tylerem málokdy děláme něco jiného než,že jsme s přáteli.Tohle,ale není nic pro mě.Já mám ráda plesy a různé akce.
"Jistě,že ano.Velice ráda si s tebou zatančím"odpověděla jsem mu a tou poslední větou ho i šokovala,
"Měli bychom jít.Za chvíli bude první tanec"řekl a nabídl mi rámě,které jsem přijala.Vraceli jsme se k Elijahovi a Tarje.Došli jsme k nim a ozval se Marcel.
"Vážení,chci vám poděkovat za účast na tomto skromném plesu.Chci vás požádat,abyste se ke mě a mému doprovodu připojili v taněčním sále.Bude se tančit valčík"řekl Marcel.Já jsem se připojila k Elijahovi a šli jsme spolu s ostatními do sálu.Zazněly první tony a my začali tančit.
"Ty Tarju miluješ,viď?/řekla jsem Elijahovi,který na mě překvapeně pohlédl.
"Ano.Jak to víš?"zeptal se.
"To jak se k sobě chováte.Přátelé se k sobě chovají jinak.Tohle je něco jako já a Klaus."řekla jsem mu a on se chytil poslední věty.
"Jako Klaus a ty?"zeptal se mě.
"Vem si jak se k němu chovám.Jsem na něj milá teda docela a jeho společnost mi nevadí.Právě jsem zjistila,že je mi jeho společnost příjemná.On se ke mně chová mile,obětavě a i láskyplně.To říka,že mě miluje a mé chování napovídá,že já k němu chovám taky hlubší city.Jenže já nejsem připravená si to přiznat."řekla jsem mu a on se na mě chápevě podíval.
"Nechtěla si být náhodou psychologem?"zeptal se mě najednou.
"Vlastně jako malá jo.Proč?"
"No jak si teď mluvila.Znělo to jak kdybych mluvil s psychologem"odpověděl mi.Já se zasmála a on taky.
"Víš,že se nezdáš?"
"Jak to myslýš?"zeptal se.
"Na prví pohled jsi chápající,zásadový,čestný,loalájní a dalších tisíc vlastností,ale když je s tebou někdo déle a má tě tu čest poznat.Tak zjistí,že jsi milý,rodině zaměřený a zábavný splečník."řekla jsem mu popravdě.Myslím,že se z nás ještě stanou přátelé.
"to beru jako lichotku,ale ve skutečnosti to sedí.Myslím si,že se z nás stanou přátelé."řekli mi.
"Já si myslím to stejné."přitakala jsem.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 21. září 2013 v 18:14 | Reagovat

Krása honem další jsem zvědavá jak to bude pokračovat :))

2 Katarína | Web | 21. září 2013 v 19:30 | Reagovat

Ještě že Klaus Caroline zachránil :D Caroline mi taky trochu připomínala psycholožku, ale i já mám někdy takové výpadky :D

3 Krystý | Web | 21. září 2013 v 20:32 | Reagovat

[2]: Musel.Prozradím,že ještě není konec tohohle plesu a Marcel bude otravovat.Caroline zjistí jednu informaci o původní rodině :-D  :-D

4 Andie | E-mail | Web | 21. září 2013 v 21:48 | Reagovat

Ve fanclubu jsou nové ikonky, je jich vážně hodně, takže si můžeš popřípadě zaměnit ikonku. :) http://andiegraphic.blog.cz/1307/fanclub

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama