La femme de mon frère

20. září 2013 v 21:51 | KristinaSalo |  Short Stories
S touhle povídkou jsem se zúčasnila soutěže pořádané Blaire.Původně to měla být Klaroline no nevím co z toho nakonec vzniklo:)Snad se bude líbit.Zanechte komentář ať vím co si o tom myslíte.Moc děkuju
PS:Jestli se ěkdo dívá stejně jako já na Sběratelé kostí.Tak na Sleduju serialy je 1díl 9 série s titulkama.Viděla jsem ho a je super


Seděl na gauči a maloval jednu ze svých kreseb.Byl unavený posledních 25 let nespal zrovna nejlépe.V jeho blízkosti byla žena,kterou miloval.Bohužel ona nemilovala jeho.Dráždila ho jen jen její samotná přítomnost.Musel se spokojit s tím,že se s ním přátelí a patří do jeho rodiny.Dotyčná právě sešla ze schodů do obývacího pokoje.Její krásné blonďaté vlasy byli sepnuty velkou sponou.Měla na sobě světle modré šaty po kolena a na prsteníčku se jí třpytil zásnubní prstýnek s tmavě modrým kamenem.Usmála se na něho.
"Dobré ráno Klausi."pozdravila ho.
"Tobě také dobré ráno,Caroline"odpověděl na její pozdrav.Vždy byla krásná.V jejích očí by se nejeden muž utopil.Její srdce se snažilo dobýt pár mužů.Bohužel pro něj i pro ně její srdce patřilo jen jedinému.Tím šťastným byl ...z myšlenek ho vytrhla její otázka.
"Nevíš kde je Elijah?"zeptala se.
"Šel něco zařídit"odpověděl.Ano její manžel byl Elijah Mikaelson-Klausův starší bratr.Vzpoměl jsi na první den co ji viděl.
...Flashback...
Seděl u baru když si všiml jedné mladé upírky.Byla krásná.Na první pohled si všiml jejích blonďatých vlasů a poté když přešel k ní i jejích modrých očí.Do těch očí se zamiloval.Usmívala se.
"Mohu se zeptat jak se jmenuješ?Já jsem Klaus"zeptal se.
"Jsem Caroline,"odpověděla a k ní si najednou přisedl Elijah.Usmáli se na sebe.
"Vidím Niklausi,že jsi poznal mou Caroline"řekl mu jeho bratr.Jeho Caroline?Oni spolu..jeho domněnku potvrdila caroline tím,že se vzala Elijahu za ruku.Proč má vždy větší štěstí jeho bratr?V jeho vnitru to vřelo,ale přinutil se usmívat.
"Jak dlouho jste spolu?"zeptal se.
"Dva a půl měsíce"řekli společně a začali se smát.Dál se usmíval i když věděl,že nemá šanci získat Caroline.Normálně by nejspíš dal Elijahu do rakve.ale teď ne.Protože by přišel o vše.Rebekah s ním komunikuje jen kvůli tomu,že má respekt k Elijahovi a zkouší tedy zase být rodinou,Caroline by ho začala nenávidět ve chvíli kdy by mu vrazil dýku do těla.
...konec flasbacku...
Jejich svatba byla pro něj utrpením.Měl pocit jako ba mi někdo trhal srdce na kusy.Najednou byl vedle Caroline Elijah.
"Dobré ráno lásko"zašeptal Caroline Elijah,Usmála se
"Dobré ráno"odvětila mu a políbila ho.Klause jejich polibky bolely.Záviděl svénu bratrovu jako ještě nikdy.Na něčem se domlouvali,ale Klaus jim nevěnoval pozornost.Oba na něj pohlédli.
"Nechceš jít s námi"zeptal se Elijah.
"Ne,díky."odpověděl.Pak se díval jak odcházejí a všiml si známé ženské postavy.Upíří rychlostí se dostal k ní.Byla to jak jinak Katarina.Utekla by kdyby ji nedržel.
"Co tu děláš?"zeptal se.
"Přišla jsem se kouknout na Elijahu a jeho manželku"odpověděla a přesto,že se snažila,aby jí v hlase nabyla slyšet lítost tak tam byla.
"Divím se,že nic neuděláš Caroline"řekl.
"A ublížit mu?Ne díky,Já ho miluju a chci,yby byl šťastný a nezáleží s kým.On je teď šťastný"řekla smutně a pokračovala.
"Ale ty taky jsi nic neudělal Elijahovi.Proč?"zeptala se.
"Nechci jí ublížit."
"Takže ty ji taky miluješ"konstatovala a on je mírně přikývl.Došlo mu,že jsou na tom stejně.Ani jeden z nich nikdy nebude s tím koho miluje.To je ten největší trest.
"Katarino,uděluji ti svobodu"řekl a ona na něj nechápavě pohlédla.
"Proč?"zeptala se,protože se smířila s tím že ji nikdy nedostane.
"To že nemůžeš být s mým bratrem je ten největší trest"odůvodnil to.Jak mile tohle slyšela tak zmizela.Klaus zůstal stát sám pod starými topoly.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 21. září 2013 v 14:33 | Reagovat

Nádherné :-)

2 Katarína | Web | 21. září 2013 v 16:08 | Reagovat

Nádherné, trochu smutné. Chudák Klaus :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama