Nous appartenons ensemble(11.část)

23. září 2013 v 20:42 | KristinaSalo |  Nous appartenons ensemble
Nová část NAE je na světě.Prozradím,že Caroline baví něco co byste nukdy neřekli.Zítra přidám Family is power ve které bude flashback.Právě ji píšu a poslouchám přitom Kat Graham:)
Prosím o komentáře:)Děkuju

Pohled Caroline:
Sedli jsme si.Všichni sledovali Elijahu ostřížím zrakem.Docela mě to naštvalo.Elijah patří do mé rodiny a je to i můj nejlepší přítel.Každého jsem spražila pohledem dokud se na něj nepřestaly dívat.Pak se znova začalo mluvit.Začali jsme jíst když mi zavibroval telefon.Vytáhla jsem ho z kapsy a pdívala jsem co je.Přošla mi esemeska od Katherine:Nevíš co je s Elijahou?Dneska jsem ho potkala.Chvíli jsme se bavili pak mě najednou políbil.
Když jsem si to přečetla tak jsem se málem zadusila čajem.Elijah se na mě podíval co se děje.On ji políbil?Takže tohle je překvapení dne teda nejspíš.Do teď se mnou nikdo nemluvil a s Elijahou taky ne.
"Jak se teď vůbec máš?"zeptal se mě Matt,který seděl vedle mě.Jediný člověk,který se se mnou bavil vždycky.
"Docela dobře.Mnohem líp než když jsem přijela.Jak ses,ale měl ty?"odpověděla jsem.
"Nevím jak to popsat.No prostě úžasně.Rebekah mě vzala na své oblíbená místa.Neřekl bych,že se s původními dá takhle bavit."řekl mi.
"No já bych to taky dřív neřekla"odvětila jsem mu.
"Rebekah tě tedy vzala do Athén,Paříže,Londýna a do Madridu.To jsou její nejoblíbenější města."zapojil se do hovoru Elijah.
"Ano,tam mě vzala.Všechna ty města jsou krásná a stará."řekl mu Matt.
"My jsme se vetšinou zdržovali ve starých městech,protože jsme steří"pousmál se Elijah.Matt pokývl na souhlas.Zbytek snídaně se nesl v podobném duchu.Kromě jedné chvíle kdy Tyler se pokoušel tak nějak zcelit zase náš vztah.
"Caroline,co kdybychom si někdy vyšli?ůzeptal se Tyler.Hovor ostatních okamžitě utichl.Já jsem vstala a vyšla ven.Na tohle nemám.Kdy,sakra,konečně pochopí,že s Tylerem už nechci nic mít?Asi nikdy.Uslyšela jsem za sebou něčí kroky a myslela jsem si,že je to Elena.Otočila jsem se a byl to Elijah
"Caroline,jsi v pořádku?"zeptal se mě.
"Jo.Jen mě štve jak si mě chtějí hned zpárovat z Tylerem když jsem ještě neskončila s Klausem."povzdechla jsem si a přešla k nedaleké lavičce.Sedla jsem si a Elijah vedle mě.Občas mám pocit,že mi rozumí líp než Elena.No něco pravdy na tom asi bude.Najednou jsem si vzpoměla na svůj koníček o kterém nikdo neví.Nejspíš byvh v něm i pokračovala jenže nebyl čas.Otočila jsem na Elijahu.Měl by to umět,ale pro jistotu...
"Elijaho umíš šermovat viď?"zeptala jsem se a podle jeho výrazu jsem ho překvapila.

Pohled Elijahi:
Touhle otázkou mě překvapila.Já umím šermovat stejně tak Klaus a Rebekah.
"Jistě že umím šermovat.Proč?"odpověděl jsem jí.
"Takže bys si se mnou odpoledne šel zašermovat?"zeptala se mě.Podíval jsem se na ni a nadzvedl obočí.
"Jistě,že ano.Pokud to tedy umíš"odpověděl jsem jí.Usmála se na mě.

"Jako dítě jsem dva roky chodila na šerm.Takže základy umím.Zavolám do centra a dohodnu se s nimi"řekla mi.Caroline je opravdu plná překvapení.Nečekal bych,že bude umět šermovat.K ní se to ani nehodí,ale hold skutečnost je jiná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 23. září 2013 v 20:56 | Reagovat

Už ani nevim co jiného než nádhera mám napsat,fakt bych to do Caroline neřekla :-)

2 Katarína | Web | 24. září 2013 v 9:42 | Reagovat

Caroline šermuje? To jako vážne? Překvapuješ ,mě čím dál víc holka :D

3 Wer | E-mail | Web | 24. září 2013 v 10:30 | Reagovat

tak toto si krásne vymyslela :D už sa moc teším na ďalšiu. caroline a šerm... parádne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama