Patřilo mi to(10.část)

29. září 2013 v 19:54 | KristinaSalo |  Patřilo mi to
Je tu konec téhle povídky.Mě samotnou překvapil její konec.Mám ji ráda a hlavně se dobře psala.Snad se vám líbila:)
Chci je věnovat Emily
Začínám psát novou povídku na,kterou se těším...

Stojím na ulici.Na velice tmavé a pochmurné ulici.Najednou se přede mnou objeví Elijah.Podívá se na mě z opovržením a možná s trochou bolesti.
"Jak jsi jen mohla.Myslel jsem,že jsi lepší"řekne mi.Chci mu odpovědět,ale nemůžu ze sebe dostat ani hlásku.Chvíli se na mě dívá pak k němu přijde Klaus.
"Můžu?"zeptá se ho.
"Jistě,je jen tvá"odpovídá a odchází.Klaus se ke mě přibližuje a já vím že to nebude nic pěkného.Elijah se na mě naposled podívá.
"Sbohem Katarino"zašeptá a zmizí.Chci zakřičet ne,ale nemůžu.Klaus je u mě a usmívá se tím svým zákeřným úsměvem.Vytahuje nůž,který máčí do lahvičky ze sporýšem.Chci utéct,ale nohy mě neposlouchají.Bodne mě...
Vzbudím se celá jsem politá studeným plotem.Klid,klid byla to jen noční můra.Co se to semnou děje?Dřív jsem měla noční můry málokdy a teď je mám hned dvě za sebou?Vstala jsem a vyšla z bytu ven.Potřebovala jsem na čerství vzduch.Šla jsem směrem k aiffelově věži. ani nevím proč jen jsem měla takový neodbytný pocit.Vystoupala jsem až na nejvyší patro veže a dívala se na pulzující město pode mnou.Vdechovala jsem teplý letní vzduch pomalu jsem se uklidňovala.
Uslyšela jsem za sebou kroky.Otočila jsem se a jakoby zamrzla.Na posledním schodě stál Elijah a díval se na mě a v očích měl mix citů.Byli tam vidět zrada,bolest a i láska,kterou se snažil skrýt.Po chvíli zírání promluvil.
"Katarino"řekl pevným hlasem a mě se vybavil podobný ton u Klause.Přejel mi mráz po zádech.Miluji ho,ale zranila jsem ho .Vlastně jsem vždy zranila všechny,kteří mě milovaly.Za smrt mých rodičů můžu já,Trevor musel kvůli mě utíkat,pak jsem zranila Stefana a Damona a na konec Elijah.Nebylo by jim líp beze mě?Možná jsem měla umřít tehdy při rituálu Klause.Vedle mé nohy se povaloval kus dřeva přesně pro mé účely.Rychle jsem ho vzla a naposled jsem se podívala na muže,kterého miluji.
"Promiň.Nezapomeň že tě budu navždy milovat"řekla jsem a pak jsem si ho bodla do srdce.Poslední co jsem slyšela bylo:
"Ne!"zakřičel Elijah a ucítilila jsem jak mě obejmul.Chvíli jsem se cítila provinile,ale pak už nic jen klidnou,utěšující temnotu.
........
Její čin ho šokoval.Obejmul její umírající tělo a po tvářích se mu skutálelo několik slz.Chvíli s ní jen seděl pak se postavil s ní v náručí a upíří rychlostí ji odnesl.Následujícího dne zařídil její převoz do Bulharska.Za tři dny stál u jejího čerstvého hrobu.Pohřbil ji na malém starém hřbitově vedle jejích rodičů.Měl si vybrat ji a ne jet za svým bratrem.Vždy když mohl být šťastný si vybral svou rodinu a teď na to doplatil.Uslyšel za sebou kroky otočil se a uviděl svou sestru.Volal jí a řekl jí o tom.Nikdy ji neměla ráda,ale přišla podpořit svého bratra.Nikdo by neměl být sám když přijde o někoho koho miloval...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 29. září 2013 v 20:24 | Reagovat

To je tak smutný a zárověň nádherný konec

2 Emily | E-mail | Web | 29. září 2013 v 20:38 | Reagovat

Krásny koniec. Smutný ale má to svoje čaro. :) Ďakujem :D

3 Katarína | Web | 29. září 2013 v 21:09 | Reagovat

Smutný, ale nádherný konec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama