Šepot lesů(1.část)

22. září 2013 v 14:01 | KristinaSalo
První díl této povídky.Je z pohledu Tylera,ale měly by se pohledy střídat.
Zanechte komentář.Děkuju!


Pohled Tylera:
Včera byl úplněk a já se proměnil.I když jsem nemusel,ale jak jinak najít tady v horách smečku.Běhal jsem po lese už pár hodin když jsem na jednu narazil.Přidal jsem se k nim a jedna vlčice mě spražila.Takže jsem se držel sice u nich,ale s odstupem.Ráno jsem se od nich oddělil a přeměnil se zpět.Před chvílí jsem se vzbudil.Najednou po mě někdo hodil oblečení?Díky bohu jsem ležel na břichu.
"Hej ty!Oblíkni se a pojď s námi"ozval se ženský hlas.
"Shay pojď dál nech ho v klidu převléknout.Nemusíš na něj být nepříjemná nic ti neudělal."řekla další dívka.Obě odešly někam pryč a já se v rychlosti oblékl.Bylo tam tmavě modré tričko,černé džíny a dokonce i boty.Když jsem vstal tak se objevily.Obě byly štíhlé a měly tmavé vlasy.
"Pojď!"rozkázela mi ta starší.Na to se ta druhá zamračila a přešla ke mě.
"Ahoj já jsem Alex a tady má společnice je Shay.Nic si s ní nedělej takhle se chová ke každému kdo je cizí.Popravdě by se ti měla omluvit za ten včerejšek."řekla a přívětivě se na mě usmála.Byla na mě milá jsem zvědavý na zbytek smečky.Takže ta Shay byla vlčice,která mne včera spražila.
"Těší mě Alex a Shay.Já jsem Tyler."představil jsem se.
"Pojď jdeme k nám domů.Dostaneš najíst a pak uvidíme"řekla mi Alex.Šel jsem s nimi k autu.Byl to tmavě modrý Ford.Celou cestu jsme jeli v naprostém tichu.Po čtvrt hodině jsme přijeli k obrovskému domu.Venku házel jeden kluk na koš.Usmál se na mě,ale pokračovali jsme do domu.Ve vnitřku domu to bylo dobře a na první pohled i pohodlně zařízené.Neměl jsem moc času si prohlížet předsíň,protože mě Alex zavedla do obívacího pokoje.Shay se oddělila a šla po schodech na horu.Za chvíli se k nám zase připojila se starší ženou.
"Tylere tohle je Thalia,které je nejen naše alfa,ale i naše adoptivní matka."řekla Alex a ukázala na ženu.Thalia měla celou dobu na rtech milý úsměv a vyřažovala z ní pokojná,mateřská síla.
"Těší mě Thalie.Máte krásný dům"řekl jsem prostě.V tu chvíli mě nic jiného nenapadlo.Thalia se zasmála.
"Mě taky těší Tylere.Prosím tykej mi."řekla mi a naznačila mi,abych si sedl.Usadil jsem se a naproti mě si sedla Thalia vedle ní Alex z jedné strany a z druhé strany Shay.
"Tak povídej.Řekni nám něco o sobě a my ti pak řekneme něco o sobě a představíme ti zbytek naší rodiny"pobídla mě Alex.Budu muset jít s pravdou ven.
"Pocházím z Mystic Falls.Můj otec zde byl starostou.Po jeho smrti nastoupila na jeho místo má matka.No a jsem hybrid-na půl upír a na půl vlkodlak.Tady jsem k vůli tomu,že se snažím přetrhnout pouto ke Klausovi,který ze mě udělal hybrida.Kvůli mé přítelkyni Caroline ta ovšem ví vlastně se známe od malička.Před nedávnem zhruba před rokem se z ní stala upírka.Vím jak to pouto přetrhnout jen potřebuju pomoct"řekl jsem.Thalii to stačilo a přikývla.
"O Klausovi a hybridech jsem slyšela.Pomůžeme ti,ale teď něco o nás.Já jsem se do svých 16 let toulala a na úplňky se schovávala do lesů.Pak jsi mě vzal k sobě Cius byl to mág.Díky němu teď pomáhám ostatním a mám rodinu z adoptovyných dětí.Chci jim dát tedy alespoň některým druhou šanci jako jsem dostala já."řekla a pohlédla na Alex.
"Thalia si mě vzala v deseti letech z dětského domova.V šestnácti,tedy před rokem mi skočil pod auto sebevrah.Svoje vlastní rodiče neznám,ale na jednu stranu je chci poznat a na druhou ne.Takže po nich nepátrám."řekla a vstala šla pryč.
"Já jsem byla u pěstounů asi pět let.Pak mě v mích 13 letech chtěl můj pěstoun znásilnit.Jak jsem do něho strčila tak blbě spadnul a zlomil si vaz.Takže tak se ze mě stal vlkodlak"řekla mi Shay a já pochopil její nepříjemné chování.Najednou se do pokoje vhrula skupina o čtyřech lidech v čele byla Alex.
"Lidi tohle je Tyler.Tylere tohle je Jack,David a Heyli"řekla Alex a ukazovala na ně.
"Rád vás poznávám"řekla jsem
"My tě taky rádi poznáváme"řekli všichni tři unniso.Thalia vstala a pokynula mi abych šel za ní.Vešli jsme do obrovské místosti,která byla jednak kuchyní a i jídelnou.
"Sedni si"řekla a ukázala na jednu ze židlí okolo velkého stolu.Já si na ni sedl a za chvíli mi Thalia přinesla lívance s nějakou marmeládou a čaj.
"Dobrou chuť.Až dojíš tak ti Alex ukáže tvůj pokoj."řekla mi a odcházela.
"Děkuju za všechno"poděkoval jsem jí
"Nemusíš děkovat.Vždy ráda pomůžu"zašeptala a vyšla z pokoje.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka | 22. září 2013 v 19:10 | Reagovat

Krása těším se na další :)

2 Mia Elizabeth | Web | 22. září 2013 v 19:21 | Reagovat

je to skvělý ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama