Kde je táta? ( SPN)

30. října 2014 v 21:23 | Kristina T. Dellinger |  Short Stories
Tahle jednorázovka je z fandomu Supernatural. Na obrázku Jimy a Claire. Celý nápad vznikl jen z tohohle úžasného obrázku.
.


Bylo to už pár měsíců co naposledy viděly obě Jimyho Nowaka, svého otce a manžela. Claire si rychle zvykala v novém městě, kam se po inciedndu s její mámou Amelii přestěhovala. Amelia na tom byla o hodně hůř. Nemohla stále uvěřit, že její Jimy je ve skutečnosti nádoba pro anděla, a že existují skuteční démoni. Teď ho obýval anděl Castiel. " Jenže pokud by Jimy s tím znovu nesouhlasil přišla bych o svou dcerku. " říkala si vduchu. Claire jako by vycítala matčino rozpoložení se neptala na svého otce i když jí chyběl jako nikdy. Byla z toho smutná.
Jednoho studeného podzimního večera se Claire probudila z noční můry. Jelikož se v obývacím pokoji ještě svítilo, tak šla tam. Její strach ze špatného snu jí dodal odvahy, aby se zeptala své milované matky na to, kde je její táta. Ten muž, který s ní chodil bruslit, vyzvedával ji ze školy a četl jí každý večer pohádky.
" Mami? " zeptala se rozespale.
" Claire, jak to, že ještě nespíš? " zeptala se jí Amelia když vzhlédla od Bible, kterou četla určitě víckrát než normální křesťan, ale něco ji k tomu vnitřně nutilo.
" Měla jsem noční můru. " odpověděla sedla si na kraj křesla.
" Dobře, tak tě půjdeme uložit zpátky do postele. " řekla a začala se zvedat.
" Mami, co se stalo s tátou? Kde je? " zeptala se Amelie se zastavila v polovině pohybu, posadila se zpátka a pohládla na svou dceru.
" Čekala jsem, že se jednou zeptáš, ale ne teď. Tvůj otec dělá něco moc důležitého pro mne, tebe, pro všechny. To co dělá je dobré, pomáhá lidem. " odpověděla jí.
" Když pomáhá lidem proč nepomůže nám tím, že se k nám vrátí? " zeptala se Claire trošičku zaraženě.
" Nemůže, protože má moc práce a není to lehké. Musíme to bez něj vydržet. " řekla Amelie a pokusila se o úsměv.
" Už nás nemá rád? " zeptala se Claire.
" Miluje nás, Claire. Na to nikdy nezapomeň! " řekla jí rozdně její matka.
" Když nás miluje, tak proč toho nenechá a není s námi? " zeptala se Ameliina dcerka smutně.
" Claire, tvůj otec to všechno udělal kvůli tobě a pro tebe! " zvýšila na ni hlas. Claire se zvedla a se zadržovaným pláčem utekla zpět do svého pokoje a do své krásné a bezpečné říše snů.
Amelia si dala obličej do dlaní a nechala své slzy kanout po tvářích. Její hráz, která udržovala všechen smutek zaznamenala jednu velkou trhlinu. Její dcera si to určitě vyložila, tak že za to může ona sama. Není to pravda.
" Bože, za co nás trestáš? Proč nám nevrátíš Jimyho? " zašeptala potichu a vzhlédla ke stropu, ale její mysl jí vyčarovla hvězdné nebo pod, kterým se svým manželem poprvé políbila. Netušila, že několik států dál pozvedl jeden anděl v plášti hlavu a zadíval se na hvězdné nebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle | Web | 12. prosince 2014 v 21:23 | Reagovat

:3 To je úžasné. Smutné.Vždy mi bylo líto Jimmyho a jeho rodiny.Nikdy jsem nevěřila na "vyšší poslání" a takový ty kecy. Ale Cas se kvůli tomu trápí dost a navíc, Cas jako někdo jinej? Ne, to nejde (už jenom kvůli Mischovi :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama