1. Část (aneb Sakra, kde to jsme?)

8. listopadu 2014 v 17:16 | Kristina T. Dellinger and A.D.N. |  Encounter
Prosím, prosím komentujte!!
Strážci si začali myslet, že prohlásit se za Strážce Galaxie nebyl nejlepší nápad. Samé zprávy z planet, které potřebovali pomoct bytˇ to bylo absurdní. Tohle byla po dlouhé době dobrá bitva.
"Je to docela jednoduchý!" prohlásila Gamora, když se vypořádala s dvěma červenokůžencema, po zuby ozbrojený. Quill po ní hodil seriously pohled.
"Myslíš?" řekl Rocket a ukázal na takovou "neškodnou" bombu. Bylo štěstí, že v okruhu 70 kilometrů nikdo nežil.
"I´m Groot!" řeknul Groot podivně překvapeně.
"To musí být jeden z takových mezisvětových portálů." Poznamenal Drax.
"Bejt tebou tak se těm portálům velkým obloukem vyhnu, nechci skončit na nějaký ubohý planetě!" Vyhrkl Starlord.


"Nemáme ale jinou možnost přežití, tyhle bomby zabíjí snad vše." Oznámí Gamora lámající vaz jednomu červenokůženci. Na bombě se rozsvítil displej a začal tří minutový odpočet, čehož si všimli pomalu okamžitě všichni.
"Měli bychom jít do toho portálu je to sice riskantní, ale jediná cesta." Prohlásil Drax.
"Nebo jestli se chcete stát pečenýma mezigalaktickýma krysama, tak tu račte zůstat." Zabrumlal Rocket zdrhající k portálu a v patách měl Groota. Za nimi se po chvíli pustili i ostatní. Pomalu všichni proskočili naráz. Naštěstí i v neštěstí se vzápětí portál uzavřel.
Najednou se objevili v podzemním skladu.
"Super, vypadá to jako civilizovaná civilizace. Emm… nejsem nějak vysoký? Nevěděl jsem, že ty portály můžou zvětšovat." Řekl rozzářený Rocket.
"Stojíš na stole." Řekla unuděně Gamora uvyklá na tyto kraviny.
"Don´t, don´t look at me!" Zapištěl Rocket jako mývalice a schoval se za Groota, který nechápal bohužel ani jedno slovo.
"Měli bychom najít východ. Tohle určitě nejsou bytové prostory, protože necítím jídlo." Navrhl Drax a vyrazil ocelové dveře z pantů, které zabili jediného hlídače na tomto patře. Špatný čas pro každohodinovou obchůzku. Výtahem vyjeli do nejvyššího patra, aby se podívali, kde jsou. Peter si nasadil sluchátka, aby si zkrátil chvíli a začal do rytmu kývat hlavou. Ostatní stáli s kamennými tvářemi vedle něj. Jakmile vystoupili z výtahu, tak se octli naproti prosklené zdi, z které byl výhled na celý New York.
Všichni potichu zírali na zářící město pod sebou i poslouchající Starlord s pusou otevřenou překvapením si začal pomalu sundávat sluchátka a řekl:
"Vítejte na mé rodné planetě." Zbytek Strážců se na něj nevěřícně podívali.
"Alespoň si se vrátil domů a je jen na tobě…" řekla Gamora v její světlé chvilce. Rocket se pootočil a uviděl dveře, ze kterých vycházelo světlo. Otevřel je a uviděl spícího ředitele Furyho, který nejspíš usnul při práci. Rocket na něj zvolal:
"Hej Piráte!, kdo je tu velitel?" Fury se úlekem vzbudil a na tváři měl přilepený papír a pod tím obtisklou klávesnici. Dezorientovaně se rozhlédl po kanceláři a po chvíli nevěřícně zaostřil na Rocketa.
Jelikož si myslel, že pořád sní, tak si pro jistotu dal facku. Když se vzpamatoval a Rocket tam pořád byl usoudil, že to není sen a váhavě řekl.
"Já…". Rocket rychle zareagoval a řekl
"To nemá cenu" a byl na odchodu. Když už zavíral dveře, uslyšel konec věty
"… jsem ředitel". Rocket se na něj znovu podíval a řekl:
"Na této planetě jsou teda zvláštní kreatury". Tím si vysloužil ublížený pohled od Petera. "Kdo jste?" zeptal se vzpamatovaný Fury, který se nejspíš napil z placatky, kterou měl v kabátě kvůli Avengers.
"I´m Groot!" prohlásil pyšně Groot.
"What the fuck!" zeptal se Fury.
"Jsme Strážci Galaxie, dostali jsme se sem kvůli taktickému ústupu." Prohlásila Gamora. "Dobře…" Předpokládám, že nemáte kam jít. Takže budete ubytováni zde v sekturu C-17 ve dvoulůžkových pokojích 7a a 7b pro muže a zde pro ehm… dámu pokoj 7c." Řekl Fury a vymačkal kód rozkazu.
"Tito muži vás dovedou do pokojů a zítra se uvidí co s vámi dále. Dobrou noc." Rozloučil se s nimi, když je agenti z nižší třídy odváděli do příslušných ubikací. A po tomto rozhovoru nemohli uvěřit svým očím. Mluvící mýval… AHA.
***
Mezitím
Tony se nudil. Už přes měsíc neznepříjemnil život Furymu.
"Zajímalo by mě, jak žije Fury, když zrovna není šéf špiclů. Mrknem na něj. Jarve, napíchni kamery." Řekl Tony a upil whisky.
"Jistě pane. Bude to trvat 120,7 sekundy. Kvůli vám pořád mění své zabezpečení." Řekne Jarvis od někud. Tony se ušklíbne.
"Ale to jim je prd platný." Zamrmlá. Rozsvítí se jedna z obrazovek, kde po sobě začnou naskakovat data. Tony si zkušeně najde složku se záznamy z Furyho kanceláře, rozklikne poslední uložený záznam, kde najde rozhovor mezi Furym a Rocketem. Stark vyprskne whisky ze svých úst na obrazovku. A začne se nekontrolovatelně smát. "Ja…He…Ja...He...Jarve pošli to všem Avengerům Hehe.."
***
Po půl hodině se všichni srazili na chodbě, protože se tu chtěli porozhlédnout.
"Tady mě to nebaví, cítím se tu jako zvíře v kleci." postěžoval si Rocket.
"Já nevím jak vy ale já se jdu kouknout ven." Navrhl Starlord. Jeden z agentů, který je mněl hlídat si všiml, že jdou pryč. Okamžitě to nahlásil Furymu, který zrovna kontaktoval své nadřízené. Omluvil se, a následně přikázal všem agentům, aby je zastavili. Následně se jim do cesty postavil jeden z agentů a přikázal jim, aby se vrátili do pokojů.
"Já už to tu nevydržím!" rozzlobeně odvětil Rocket, zaútočil na něj a omráčil ho. Vzápětí všichni pochopili, že musí co nejrychleji zmizet. Drax ještě cestou srazil tři další agenty, kteří určitě budou mít díky jemu doživotní újmu na zdraví. O tři bloky od budovy S.H.I.E.L.Du se konečně zastavili. Gamora poté prohlásila:
"Tato planeta je zkažená." Peter dostal nutkání svou planetu obhájit, tak na to odvětil:
"Má planeta má i své světlé stránky" a vzápětí je vedl neznámo kam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brook J. Evanger | 9. listopadu 2014 v 18:23 | Reagovat

Panebože! XD Kristý a ADN, máte mě na svědomí! Spadla jsem kvůli vám ze židle! *nemůže se přestat chechtat*
Nejvíc mě dostal Tony :-D Takhle to asi vypadá u nás doma XD
To by mě zajímalo, kam je StarLord dovede XD Proč mám pocit, že je všechny přejede náklaďák? :-D
Hrozně se těším na pokráčko, opravdu mě to hrozně pobavilo, určitě dejte další part brzo :3

2 Clarissa | Web | 9. listopadu 2014 v 21:55 | Reagovat

Jenom bych poprosila trochu míň anglických výrazů... trochu mi to kazí dojem a kromě toho - jsme v Čechách.

3 Maggi | Web | 11. listopadu 2014 v 10:24 | Reagovat

Dobře, moc, moc, moc, se omlouvám za nekomentování. Vážně promiň. Ani nevím, jak moc to tu budu dohánět, protože přece jenom.. asi sem toho přibylo vážně hodně. :D Ale něco se dohnat pokusím. ;) Jinak k té kapitole. Je fajn. Ještě jsem nic podobného nečetla. :D Očekávám, že se Avengers a Strážci srazí dohromady. Chtěla bych nějakej rozhovor Tonyho s Rocketem. :3 :DD Jinak souhlasím s Clarissou, všechno, co je tam v aj, se dá dobře vyjádřit i v češtině a nezní to ani tak hrozně. ;) A ještě prosím o odpuštění za to nekomentování.. :D

4 Katie | Web | 11. listopadu 2014 v 20:48 | Reagovat

Asi jsem si poprskala noťas. To bylo skvělý. Rychle přidej další díl.

5 Veri | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 23:40 | Reagovat

Fakt super... fackující se Fury :DD
Cha, jsem zvědavá, jak se to vyvine dál,  protože jak Avengers tak Guardians stojej za to sami o sobě, tohle bude nářez :DD
(doufám, že moc neopakuju předchozí komenty, ale na mobilu je nějak nevidim...) :D

6 Ä.D.N. | Web | 14. listopadu 2014 v 17:57 | Reagovat

Maggi, neboj rozhovor Tonyho a Rocketa tam bude a je na co se těšit :-D  :-D

7 Reineitte | 18. listopadu 2014 v 23:12 | Reagovat

Hej tak to je skvela povidka :DD uz se tesim na pokracovani :DD

8 Petr | Web | 26. března 2015 v 14:03 | Reagovat

Hlasujte pro čecha Jmenuje se Pavel a dělá světelní efekty pro Marvel! Právě pracuje na Avengers2! Více čtěte tady:    http://www.forbes.cz/30pod30/13-kacerle-pavel

9 RobertKem | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:20 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-bordeaux/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-bordeaux/</a>

10 Jamesglolo | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 0:51 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama