Mysterious

Mysterious (9. kapitola)

18. května 2014 v 0:44 | Kristina T. Salo
Konečně jsem to milý drazí dopsala. Nějak jsem se odtrhla od Budapesti. Teď zbývá napsat LA... Očekávejte diary, protože mám hodně co říct. Teď si užijte kapitolku.

Mysterious (8.část)

27. dubna 2014 v 22:03 | Kristina T. Salo
Dozvíme se něco o Nikodémně! Omlouvám se, že jsem to nepřidala dřív, ale byla jsem unavená. Moje maminečka se dneska rozhodla, že vymaluje ložnici s mojí asistencí. Světle zelenou barvu jsem měla snad všude...

Mysterious (7.část)

14. dubna 2014 v 22:03 | Kristina T. Salo
Hlásím jsem s dalším dílem. Tady ta kapitolka je delší, protože v sešitě mi vyšla na 2 stránky místo jedný. Jo a je ke konci hodně kecací.

Mysterious ( 6.kapitola )

3. dubna 2014 v 13:11 | Kristina T. Salo
Teď nemůžu moc přidávat, protože se musím o počítač dělit s bráchou...Taky někoho tak štve když v rádiu slyší Kapitán Amerika: Návrat prvního Avengera? Já vždycky začnu nadávat na tem název, protože s originálním názvem (Captain America: Winter Soldier) to nemá nic společnýho. Tohle mě vážně štve. Teď když už slyšim začátek tak si dětinsky zacpu uši, protože pak musí poslouchat někdo mé stížnosti a když ta ukázka je tam tak třikrát do hodiny... Ke kapitole: je tak nějak... divná.

Mysterious ( 5. kapitola)

16. března 2014 v 22:06 | Kristina Salo
Omlouvám se, že jsem tu teď nebyla, ale měla jsem toho moc. Prosím komentujte! Víte, že vás miluju? Ne? Tak teď už jo :D

Mysterious ( 4. kapitola)

7. března 2014 v 22:05 | Kristina Salo
Nová kapitolka i s úvodkou. Tak trochu jsem se nudila a vzniklo tohle. Tak staršně to nevypadá ne? Rozhodně lepší než to předtim. Víte co řekla moje máma? Nevíte, ale bude vědět. Že Tomovi je stovka. Pchce tak rychle jsem ještě nikoho snad nebránila. Budu mít nástěnku u nohou nad postelí! To by nebylo nic zvláštního kdybych tam nechtěla dát Tomovi obrázky s popiskama...

Mysterious ( 3. díl)

23. února 2014 v 23:35 | Kristina Salo
Takže další díl. Budu muset začít zase předepisovat. Připravuju ff na Draculu.

Mysterious (2.kapitola)

16. února 2014 v 19:50 | KristinaSalo
Hi!Já vím,že jsem vám kapitolku slibovala už v Pátek,ale přijela babička takže jsem byla zanepázdněná.Pokusím se dneska přidat i PMT.Jinak mám rozepasanou novou povídku,která by měla mít tři série.Prozradím,že všechny série budou mít stejný název a to:Adalind Barton,ale podnadpis(podnázev) bude jiný.
Jo a tuhle kapitolku bych chtěla věnovat Xanye za to,že to jako jediná pravidelně čte.

Mysterious (update)

10. února 2014 v 11:56 | KristinaSalo
Tady je písnička a citát k téhle povídce.Jaksi jsem na to pozanpoměla.Jinak Mysterious už má předepsaných pět kapitol.Vážně mě byví psát.

Citát:Kdož ví,zda není život umíráním a smrt životem?


Mysterious (1.kapitola)

4. února 2014 v 21:59 | KristinaSalo
Zdar Midgarďané,mám tady první kapitolu Mysterious(pro ty co si nevšimly nadpisu).Nějak se mi povedlo předepsat tři kapitoly.
PS:Víte,že je potvrzen Thor 3?Má reakce je uplně vymeteno v hlavě a jen nápis větší než Bifrost,který je zelený a je tam psáno:Loki!a hned za tím bliká Tom!Hmm...asi půjdu děkovat severským bohům a tancovat na Englishman in New York.Teď z jiného soudku.Má milovaná tetička mi koupila Hunger games:Aréna smrti.Tu jsem chtěla k vánocům.Dneska mám hodně vydařený den.Zdržela jsem vás dost tak už čtěte!

Mysterious (Prolog)

30. ledna 2014 v 23:53 | KristinaSalo
Takže dneska bylo vysvědčení.Já jsem dopadla takhle:osm jedniček a sedm dvojek.Těch dvojek je moc,protože můj stabdard jsou čtyři dvojky.Jak se vedlo vám?Tady je prolog k povídce Mysterious.Myslela jsem,že ho zveřejním až po Fip,ale nechce se mi nic psát.Když tak je to z pohledu Nikodémy.
 
 

Reklama
Reklama